Lõbusalt värviline müts :)


Eile, naistepäeval sain valmis ühe mõnusalt värvilise mütsi, on kohe nii hea värviline, et võtab lausa silme eest kirjuks 😎
Mütsi tegemisel on kasutatud kahte lõnga, ühte kirjut ja teist musta, mõlemid villased.
Avastasin neti avarustest ilusa mustriga mütsi ja tahtsin endale ka säänest 😇 Tegu siis taas kahe värvilise patentkoega, see kord siis mustrisse kootud 😊 Kuna pilt, mille ma leidsin, polnud mingit õpetust juures, tuli mul hakata ise katsetama ja proovima, et kuidas seda mustrit kätte saada nagu pildil on. Jube kiirelt sai mustrikord selgeks ja seda kudet on üüüülllliiiimalt mõnus kududa!!!!
Tütar alguses seda mütsi alget nähes ütles, et see mingi jama ja ei saa mitte midagi aru, mis ma teen 😄 Ja kui müts hakkas juba ilmet võtma ja muster välja paistma, teatas, et ta tahab endale ka saada sellist mütsi aga mitte musta põhja pealt värvilist, vaid tumelilla põhja peal. Noo käisin siis täna lõnga jahil, sest kodus polnud midagi sobivat võtta ja sain mitme poe läbi kolamise peale miskit endale koju toodud sobilikku. Seega, läheb uue mütsi kudumiseks kohe, kohe 😊.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kirjuta siia oma tekst :)